קורסי צלילה וצלילות מודרכות - באילת

אודות

צוללי נמו גאים להציג בפניכם את הדרך הבטוחה והמהנה לעולם התת ימי הקסום בים האדום שבאילת. צוללי נמו הנו מועדון קטן עם ידע רב וניסיון עשיר, שילוב המאפשר לנו להכיר לכם את עולם הצלילה בדרך שונה מכל השאר.

 

כיצד שונה?

בצוללי נמו נפתחת מידי שבוע קבוצת לימוד אחת ובה לא יותר מארבעה חניכים. כך מקבל החניך יחס אישי וחם, תוך שימת דגש על איכות ההדרכה והתאמת קצב ההתקדמות בקורס לקצב הלימוד של החניך.

 

המוטו של המועדון הוא תשומת לב מלאה לכל צולל.

המועדון ממוקם קרוב ככל האפשר למים ומאפשר גישה קלה ומהירה. ציוד צלילה חדיש ומתקדם וכולל נעלי צלילה, ווסת צלילה מאוזן המקנה קלות נשימה מתחת למים, חליפת צלילה גמישה בעלת נוחות מרבית ומבחר מסכות בהתאמה מלאה לפני החניך. הציוד מלווה אתכם לכל אורך הקורס –  כך תוכלו ליהנות מציוד נקי תקין ושמירה על הגיינה.

 

כמו כן כל חניך ייבצע את צלילותיו עם מחשב צלילה וילמד לצלול ולתכנן את צלילותיו בצורה הבטוחה והמהנה ביותר.

 

שעות הקורס הם גמישות ומותאמות לקבוצה, ניצול הזמן הוא מקסימאלי בשעורי התיאוריה בכיתה וכמובן בזמן המים שבצלילה. כיוון שבצוללי נמו אין כפל קבוצות וכל הזמן והיחס מופנה לחניכים של אותו שבוע, תופתעו לגלות כי רמת הצלילה והידע שלכם יהיו טובים יותר מאשר כל צולל אחר שסיים את הקורס שלו במועדון אחר.

בצוללי נמו מאמינים כי צולל טוב הוא גם צולל ששומר על הטבע ולכן אצלנו יש דגש חזק ועבודה מאומצת על שמירה על איזון וצלילה נכונה ובטוחה, לכן יש לנו את הזמן להשקיע בכל חניך וחניך מבלי להסתכל על השעון ובמידה וצריך צלילת חיזוק לא נהסס לרדת שוב לצלילה נוספת ללא תוספת תשלום.

 

בסיום הקורס תקבלו רישיון צלילה בין לאומי של ההתאחדות הישראלית לצלילה בעל תקן ISO הארופאי ברמה הגבוה ביותר

לפרטים נוספים על תקן ה ISO לחץ כאן.

 

אם אתם כבר צוללים מוסמכים תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של קורסי התמחות וקורסים מתקדמים של ארגון הצלילה PADI ולשפר את מיומנותכם ולהגדיל את ההנאה והבטיחות שלכם בצלילה.

 

בצוללי נמו תוכלו לבצע צלילות מודרכות לכל אתרי הצלילה המובילים באילת בקבוצות קטנות עד ארבעה צוללים בלבד דבר שיאפשר לכם ליהנות מכל רגע בצלילה ובלי שיזרזו אתכם או שתצטרכו לסיים את הצלילה בטרם עת.

היתרון הבולט והייחודי שיש לנו להציע בצלילות המודרכות שלנו מלבד הקבוצות הקטנות הוא ידע רחב של דיירי הסביבה התת ימית והכרות רבת שנים עם הדגים והשונית וכך נוכל לחשוף אתכם מול מראות ודגים שלא ידעתם על קיומם.

אנו נספק לכל צולל ציוד מלא הכולל נעלי צלילה ומחשב אישי ללא תוספת תשלום כי אנו מאמינים בנוחות ובבטיחות של כל צולל.

אין אצלנו לוח זמנים קבוע לצלילות או לאתרים וניתן לכם את החופש לבחור את האתר וזמן הצלילה שמתאים לכם.

כצולל, מדריך בכיר עם יותר מ 16 שנות הדרכה ויותר מ 5000 חניכים, צלם תת ימי עתור פרסים בתחרויות צילום בין לאומיות וכמי שניהל את בית הספר לצלילה הגדול בארץ, ליווה אינספור חניכים ובילה אלפי שעות הדרכה במימי הים האדום שבאילת ובמקומות אקזוטים בעולם כמו : פפואה גינאה החדשה, פיג'י, גלפאגוס, פולינזיה הצרפתית, מלדיבים ועוד מקומות רבים אחרים.

ברצוני להעניק מהניסיון הרב שרכשתי, באופן המהנה ביותר ובתשומת לב מלאה לכל חניך וצולל, הרוצה להכיר מקרוב את כל חברי בשונית.

מקווה לראותכם בקרוב,

נועם קורטלר,

מדריך ראשי ומנהל צוללי נמו

טפסים להורדה

קורס צלילה

ביטוח צלילה -שנתי

רשימת רופאי צלילה 

הצהרה  רפואית  PADI לקורסי 

 בדיקה רפואית לצלילת קורסים

הצהרה רפואית לצלילת היכרות